Пошук
Розклад
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!

Майстерність і професіоналізм

Компанія Kolorit — бренд лакофарбових матеріалів з 19-ти річною історією та відомим ім’ям.

Дізнатися більше

19 років на ринку

19 років на ринку

Kolorit - фарби європейського рівня з гарантією якості. В кожній краплі - концентрований досвід команди фахівців і професіоналів. Це матеріали для всього спектру малярних робіт. Вони дозволяють зробити повний цикл фарбування: від підготовки до фінішу на будь-яких поверхнях.

Як створюється фарба Kolorit

За що ви полюбите Kolorit

1/4

Гарантія якості

Основа продукції Kolorit — висока якість. Що це означає? Стабільність рецептур, сировина від світових виробників, контроль процесу виробництва на 16-ти етапах та незмінні характеристики фарб.

Основа продукції Kolorit — висока якість. Що це означає? Стабільність рецептур, сировина від світових виробників, контроль процесу виробництва на 16-ти етапах та незмінні характеристики фарб. Всі продукти працюють у системі: вони доповнюють один одного, створюючи якісне покриття й відмінний результат. Постійно покращуючи формули, ми робимо нашу продукцію ще безпечнішою та комфортнішою у використанні.

Завдяки цьому фарби Kolorit:

 • зручні в роботі й нанесенні;
 • ультрастійкі до стирання та миття;
 • ідеально лягають на поверхні;
 • мають різні ступені блиску від глибокоматового до напівматового, щоб реалізувати будь-які ідеї в інтер’єрі.
Перейти до продукції
foto
foto
2/4

Безпека

Фарби Kolorit безпечні, гіпоалергенні та не містять легколетких органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату й аміаку.

Завдяки цьому вони підходять для житлових приміщень, дитячих кімнат, шкіл, лікарень та харчових виробництв. Дбаючи про довкілля, ми налагодили безвідходне виробництво та використовуємо екологічні матеріали.

Безпечність наших фарб підтверджують:

 • foto

  висновок «Асоціації алергологів України» та Інституту екогігієни й токсикології про гіпоалергенність продукції;

 • foto

  екомаркування «Жива планета»;

 • foto

  відповідність європейській системі VOC;

 • foto

  Бюро Веритас Украина проводит оценку производственного оборудования и процессов посредством неразрушающего контроля и испытания материалов

Дізнатися про символи на етикетках
3/4

Колірні рішення

Вибирайте будь-який з понад 50 000 кольорів з найвідоміших каталогів Tikkurila Symphony, Monicolor Nova та багато інших. Система тонування сумісна з універсальними міжнародними палітрами RAL і NCS для легкої та зручної роботи з продукцією Kolorit.

Крім того, ми розробили першу в Україні палітру для колорування шпаклівки Kolorit Base Light. І це все для того, щоб у кожної людини була можливість створити ідеальний та неповторний інтер’єр.

Перейти до підбору кольору
foto
foto
4/4

Професійне тонування

Kolorit створює тисячі кольорів найбільш екологічним та економним способом за тонувальною системою Avatint Tikkurila. Завдяки цьому кожен відтінок передається з високою точністю.

Пігментна паста впливає на якість фарби так само, як і основа. Тому ми використовуємо лише безпечні барвники, що не містять VOC.

Kolorit рекомендує використовувати професійне тонування, передбачене виробником. Лише так колір залишається стійким. Ми підібрали формули фарб та паст одна під одну, щоб потрапляння в колір було точним, а покриття ідеальним.

Більше 50 млн літрів фарби

Входит в состав FarbaHouse Group и представлена в более 400 точках продаж по всей Украине Підібрати колір
Основні принципи нашої роботи
foto

Преміальна сировина

В якості продукції Kolorit скандинавська генетика. Для виробництва ми використовуємо фінські технології, спеціально очищену підготовлену воду й сировинну базу виробників світового масштабу: дисперсії BASF, згущувачі й біоциди DOW та діоксид титану Venator. Так створюється абсолютно новий товар європейського рівня та високої якості.

У своїй лабораторії ми постійно працюємо над удосконаленням рецептур вже наявних продуктів та розробляємо нові, інноваційні. А завдяки шведській тарі Emballator наша продукція впізнавана, захищена від підробок та зручна в транспортуванні.

Подробнее
foto

Система та зручність

Продукція Kolorit розроблена так, що в ній є матеріали для кожного етапу ремонту. Завдяки схожій рецептурі вони чудово взаємодіють один з одним, роблячи процес ремонту легким і зручним:
- під час нанесення не з’являються бризки та піна;
- фарба добре розрівнюється по поверхні;
- завдяки в’язкості матеріалу ви контролюєте його нанесення та роботу з інструментом.

Піклуючись про вас, ми створили фарбу під кожен конкретний запит. Вам залишиться лише визначитись зі ступенем блиску та кольором.

Підібрати потрібний продукт і відтінок допоможуть консультанти Kolorit, а наші сервіси полегшать вибір та процес доставки.

Подробнее
foto

Власне виробництво

У Kolorit налагоджене власне виробництво фарби на сучасному європейському обладнанні. Для створення матеріалів ми використовуємо досвід та якісні показники компанії Tikkurila Group, паралельно запроваджуючи кращі фінські технології.

Наші технологи проходили стажування під керівництвом спеціалістів європейських компаній та продовжують обмінюватись з ними досвідом. Використовуючи власні виробничі потужності, ми знаємо, що входить до складу фарби, тому на 100% впевнені у високій якості.

У власній лабораторії Kolorit продукція проходить 16 етапів перевірки й тестування за більш як 90 показниками перед тим, як потрапити до продажу. Виробництво відповідає міжнародному стандарту ISO 9001, щоб створювати для вас якісну й безпечну фарбу.

Подробнее
Дізнатися більше про наших партнерів

Наші партнери

Emballator, Швеція

Визнаний лідер скандинавського ринку з виробництва паковань для хімічної промисловості завдяки високій якості, безпечності й зручності у використанні та логістиці.

Basf, Німеччина

Найбільший у світі хімічний концерн зі 150-річною історією. Про масштаби та якість його роботи говорять 160 дочірніх підприємств у Європі, Азії та США.

Venator, Велика Британія

Міжнародний виробник пігментів та добавок. Принцип турботи про довкілля та спрямованість на сталий розвиток робить його продукцію максимально екологічною та безпечною.

Dow, Швейцарія

Міжнародна хімічна компанія, виробляє близько 7 тис. видів продукції на 189 заводах у 34 країнах. Високу якість матеріалів підтверджує їх присутність у 175 країнах.

Де купити?

Фарби KOLORIT можна придбати в будь-якому регіоні України Cписок ресейлерів

Нагороди

ВИБІР РОКУ 2020
Україна, 2020

Медаль «Вибір року» - найпрестижніша премія в Україні. Підтверджує любов споживачів і вибір професіоналів. У 2020 році Kolorit отримав звання «фарба року українського виробництва» як символ довіри і успішного бренду.

Європейський знак якості
Великобритания, 2019

Найпрестижніша нагорода від Європейського фонду управління якістю (м. Оксфорд, Велика Британія) за відповідність європейським стандартам якості й досягнення переваги в бізнесі.

Золотий символ якості
Україна, 2013-2018

Нагорода вручається соціально-відповідальним компаніям, що дбають про своїх споживачів та екологію. Вона підтверджує високу якість, рівень сервісу та турботу Kolorit про довкілля.

Вибір України
Україна, 2018

Kolorit підтвердив своє право називатися кращим українським виробником лакофарбових матеріалів на основі всеукраїнського маркетингового дослідження й висновку експертної ради.

Лідер року 2017
Украина, 2017

Kolorit став призером національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2017» та увійшов до ТОП-20 підприємств України, що виробляють фарби, лаки й подібну продукцію.

Бренд року 2013-2018
Україна, 2013-2018

Кілька років поспіль споживачі надають перевагу продукції Kolorit. Ми пишаємось цим званням і високою якістю наших матеріалів.

Дозвільна документація

Сертифікати, висновки санепідемстанції та інші дозвільні документи дивіться в цьому розділі. Якщо у вас з’явились додаткові питання — зверніться до наших спеціалістів за консультацією.

Викраси Color Sample