Пошук
Розклад
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Гармонію оригінальності і затишку, моди і традицій в інтер’єрі можна створити за допомогою етнічних мотивів. Використання древніх орнаментів та візерунків того чи іншого регіону – це тренд, який не вимагає значних матеріальних витрат. Не потрібно позбавлятися від сучасних меблів – лаконічність, простота і невеликі акценти в етностилі додадуть інтер’єру свіжість, новизну і неординарність.

Кольорові акценти: що вибрати

Колірна гамма декору повинна бути природною, а елементи, які ви хочете відтворити, відповідати територіальним традицій і культури населення. Наприклад, для етнічних слов’янських мотивів характерні жовтий і коричневий, червоний, блакитний, білий і чорний кольори.
Африканської тематиці більше підійдуть фіолетові, бурштинові, коралові, червоні, чорні і білі відтінки. Поєднання двох-трьох кольорів на нейтральному тлі властиво нордическим мотивами. Мексика представлена ​​яскравими, насиченими тонами, незвичайним поєднанням жовтого і синього, блакитного і чорного, оранжевого і трав’яного.
foto foto

Правила використання етнічного декору

Чи вигідно підкреслити колірну гамму допоможуть предмети декору. Серед них особливе місце належить кераміці, яка нагадує стародавні вироби з глини. Її досі не витіснила сучасна продукція з інших технологічних матеріалів. Кераміка асоціюється із затишком, природою, теплом будинку. Якщо немає матеріальної можливості придбати подібний предмет, дизайнери пропонують обмотати пошарпаної мотузкою з натурального волокна будь-яку придатну для цього ємність.
Також можна використовувати тематичні килими, хустки, покривала і скатертини. Прості натуральні тканини, прикрашені національною вишивкою, будуть виглядати дуже колоритно. Але не варто використовувати декор з різних культур.
foto
Будьте обережні з предметами релігійного культу тієї чи іншої країни. Навіть якщо ви не забобонні, така річ може змусити відчути себе некомфортно ваших рідних чи друзів.
вибираючи килим з етнічними мотивами, зверніть увагу на його розмір – він повинен бути невеликим, щоб інтер’єр не виглядав надто строкато. Виділити одну з зон допоможе килимове покриття з великим орнаментом. Головне, у всьому повинна бути міра – зайва кількість декоративних елементів може нашкодити інтер’єру.

Фактура, меблі та освітлення: як не помилитися

Віддавайте перевагу простій, не лакованої меблів. Ідеально підійдуть вироби з бамбука або ротанга. Уникайте позолоти і глянцевих поверхонь.
Інтер’єр з етнічними мотивами вигідно підкреслить фактурне покриття на підлозі або стіні . Це може бути керамічна плитка, зроблена під камінь, дерев’яні дошки, циновки.
foto
Освітлення теж має бути природним. Якщо приміщення оформлене в теплих тонах, обмежте кількість кімнатного світла. Для «північного» стилю бажані незавішеного вікна, доречною буде імітація каміна. Додати оригінальність допоможуть вбудовані гальванічні лампи, незвичайні бра або свічники.
У будь-якому випадку, джерела світла потрібно маскувати, адже основна умова декорування в етнічному стилі – максимум натуральності та природності.

Сюзані текстиль: зачаровує етніка

Цей етнічний елемент прийшов до нас з країн центральній Азії: Узбекистану, Таджикистану, Казахстану. Не дивно, що в перекладі з перської мови слово «Сузан» позначає голку. Цей оригінальний декор виготовляють з якісних тканин за допомогою вишивки. Основою може бути бавовна або шовк. Майстри часто створюють виріб з декількох частин, які потім зшивають в одне ціле. Для цього використовують бавовняну або шовкову нитку.
foto
Поширені візерунки на сюзане – риби, птиці, місяць, сонце, квіти і фрукти. Серед рослинних мотивів популярні тюльпани, іриси, гвоздики, виноградна лоза.
Сюзані текстиль буде доречним в будь-якому інтер’єрі. Його незвичайні візерунки надихають, і розфарбовують сіру буденність.
Стікер-тести