Пошук
Розклад
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Інтер'єр у стилі хай-тек вже кілька десятиліть є одним із найбільш жаданих. Він постійно оновлюється, базуючись на інноваційних трендах та технологіях. Це оптимальне рішення для тих, хто не любить перевантаженості та бореться за функціональність простору. У ньому продумана кожна деталь, все стримано та лаконічно.

Комусь такий стиль може здатися надмірно суворим. Але при грамотному підході можна створити інтер'єр із затишною та комфортною атмосферою. Та якщо ви йдете в ногу з часом, обов'язково оцініть такий житловий простір.

Концепція стилю хай-тек

Концепція будується на впровадженні сучасних технологій у дизайн та тісно пов'язана з технікою та новітніми розробками. Тому замість звичного декору можна використовувати всілякі гаджети, екрани, автоматизовані пристрої.
Дизайн інтер'єру будинку у стилі хай-тек впізнати нескладно. У ньому немає візерунків, яскравих принтів та маленьких кімнат. Акценти розставляються, відштовхуючись від форми та фактури.
Ще одна особливість стилю – виражена геометрія в оформленні. Всі лінії прості, лаконічні, одразу помітні кути. Зовнішні та внутрішні конструкції не ховаються у стіни.
foto

Ось кілька відмінностей інтер'єру у стилі хай-тек:

• Непомітна колірна схема для оформлення. Як базовий найчастіше вибирається білий або сіруватий колір, який доповнюють чорним металіком. Іноді насиченими відтінками природних кольорів із додаванням червоного.
• Меблі. Можуть бути у нейтральній чи контрастній гамі. Важливо, щоб вона виконувала свої функції на максимум.
• Оздоблення мінімальне, без візерунків, малюнків та прикрас. Може бути відкрита арматура.
• Перегородки та двері встановлюються із металевих та прозорих матеріалів. Часто використовуються розсувні системи. Але прийнятні варіанти і з дерев'яними дверима з прихованою установкою у стилі мінімалізму.
• Вікна. Великі, прямокутні. Як правило, їх не завішують шторами. Але бувають і винятки.
• Техніка найчастіше вбудовується. Сучасна та функціональна.

Оздоблювальні матеріали у стилі хай-тек

Оздоблювальні роботи у цьому стилі грають одну з ключових ролей. Завдяки їм простий інтер'єр перетворюється на складний, наповнюється атмосферою тепла і набуває характеру. Тому важливо вміло поєднувати різні фактури та матеріали, внаслідок яких згладжується строгість ліній та холодних відтінків.
Дизайн інтер'єру квартири у стилі хай-тек завжди прикрашають за допомогою комбінації декількох оздоблювальних матеріалів. Наприклад, скла та бетону, металу та природного каменю. Як доповнення використовується деревина та різний пластик – матовий, глянсовий, жорсткий, гнучкий.
foto
Стелі однорівневі чи багаторівневі. У сучасному дизайні популярне однотонне оформлення. Найголовніше – правильно підібрати освітлювальні прилади. Ідеально підходять точкові та галогенні лампи.
Стіни завжди оформляються у монохромні світлі відтінки. Найчастіше їх фарбують, а потім розставляють акценти за допомогою натуральних матеріалів: кам'яних, дерев'яних, пластикових панелей. Іноді використовується декоративна штукатурка або необроблена цегла.
Для фарбування стін важливо підібрати якісну фарбу, яка щільно лягає та забезпечує довговічність покриттів.
Для підлоги ідеально підійде плитка, ламінат, бетон. Паркет та лінолеум краще не класти. Добре підходять глянсові обробки, тому що візуально збільшують простір шляхом відбиття світла.

Квартира в стилі хай-тек

Оформити квартиру у такому стилі нескладно. Головне, продумати кожну деталь під час планування, щоб максимально збільшити простір. Для цього можна поєднати кімнати (кухню з вітальнею), замінити двері перегородками або розсувними конструкціями, використовувати світловідбивчі матеріали (дзеркала, глянсові поверхні, великі вікна).
Важливо вміти обігравати мінімалістичний дизайн за допомогою фактури, освітлення та палітри кольорів. Наприклад, стіни з матовою поверхнею краще доповнити меблями, стелею або підлогою із глянсовим покриттям. Грубе бетонне оздоблення можна розбавити скляними прозорими перегородками.
Не забувайте про меблі. Вони можуть стати чудовим акцентом та замінити відсутність звичного декору. Вибирайте текстурний текстиль.

Ванна в стилі хай-тек

foto
Інтер'єр ванної кімнати у стилі хай-тек – це гігієнічно та практично. В оформленні використовується плитка, скло, пластикові елементи. Ці матеріали довговічні та прості у догляді.
Якщо приміщення невелике, підбираються світлі тони та додається велика кількість світла. Сантехніку можна не робити прихованою, що дозволяє заощадити на ремонті. Змішувачі, крани, ручки вибирайте із хромованими поверхнями.
Можна помістити невелику тумбу під умивальник або шафку для зберігання рушників та різних засобів. Замість декору встановіть дзеркало, а довкола нього точкові або світлодіодні світильники.

Спальня в стилі хай-тек

Для спальні ідеально підходять і світлі, і темні відтінки. Добре впишеться однотонне килимове покриття, краще пухнасте.
Інтер'єр кімнати у стилі хай-тек можна доповнити темними шторами. Вони створять зручні умови для сну. А багаторівневе освітлення та приховані підсвічування додадуть затишку. З меблями важливо не перестаратися – їх має бути мінімум. Весь акцент робиться на ліжку. Шафи краще робити вбудованими у стіну.
Поруч із ліжком можна поставити невеликі тумби. А для зорового збільшення простору повісити кілька високих дзеркал.
foto

Вітальня в стилі хай-тек

Інтер'єр вітальні у стилі хай-тек можна оформити у будь-яких тонах. Тут слід орієнтуватися на розміри кімнати. Як акцент добре підійдуть яскраві відтінки, але небагато.
В оформленні стін застосовуються різні матеріали: фарба, штукатурка, цегла, камінь та шпалери. Їх можна поєднувати, а як декор використовувати скляні, дерев'яні або дзеркальні вставки.
Якщо кімната невелика, її з'єднують з балконом або кухнею, а замість дверей ставлять перегородки зі скла. Меблі можуть бути як простими та однотонними, так і незвичайними формами з кольорового текстилю, шкіри.
Добре для вітальні підійде електронний варіант каміна, та навіть велика підвісна люстра у стилі модерн. Оживити кімнату допоможуть кілька живих кімнатних рослин у гарних горщиках із натуральних матеріалів. Наприклад, із сірого бетону.

Кухня в стилі хай-тек

Дизайн інтер'єру кухні у стилі хай-тек має бути практичним та простим. Головний акцент робиться на техніку. Для обробки використовуються стійкі до пошкоджень матеріали, що добре переносять готування та активну експлуатацію. Це плитка, поверхня з нержавіючої сталі, скла, каменю.
Простір має бути організований так, щоб усе потрібне завжди було під рукою. Меблі та техніка, що вбудовуються, побутові прилади на виду, а замість столу можна використовувати кухонний острівець. Сюди відмінно впишеться невеликий стіл зі скла та кілька стільців з металевими основами.
foto

Декор

Звичний декор дизайнери радять замінити практичними предметами: дзеркалами, годинниками, світильниками тощо. Але головне не перестаратися – все має виглядати лаконічно, а не захаращено.
Гарні меблі у стилі модерн або футуризм допоможуть зробити приміщення живим та затишним. А вибрані аксесуари додадуть йому завершеності. Розставити необхідні акценти можна за допомогою різних матеріалів.
Чим ще прикрасити будинок? Прямокутним акваріумом, високими рослинами, фотографіями у чорно-білих рамках або великими футуристичними композиціями.

Освітлення

Освітлення є доповненням основного дизайну. Тому джерела світла не мають перетягувати на себе увагу. Дизайнери віддають перевагу багаторівневим світильникам, локальному та точковому підсвічуванню.
За допомогою світла можна зонувати приміщення та створювати бажану атмосферу: для сну, відпочинку, активності. Відмінно впишеться у будь-яку кімнату світлодіодне підсвічування, здатне змінювати геометрію простору, підкреслюючи фактуру поверхонь.
Ще один спосіб, який використовується – встановлення панелей із прихованим підсвічуванням у стінах. Виглядає ефектно, дорого та оригінально.
Хай-тек – це про сучасність, рух уперед та прогрес. Він активно розвивається з кожним роком, швидко адаптуючись під образ сучасної людини та дизайнерські тренди.
Поширені запитання

🚀 Що таке стиль хай-тек в інтер'єрі?

Хай-тек – покращена інтерпретація урбаністичного стилю. Він базується на мінімалізмі, інноваційних технологіях та функціональності. Тому такі інтер'єри завжди виглядають сучасно та не втрачають своєї актуальності протягом багатьох років.

🏙️ Де та коли виник сучасний стиль хай-тек?

Стиль хай-тек з'явився у 60-х роках у Великій Британії. Спочатку він використовувався у міській архітектурі, але через роки дизайнери адаптували його під житловий простір. Він швидко став популярним у США та Європі.

🎯 Що входить до хай-теку?

Хай-тек – це про лаконічність, сучасність, інноваційні технології та суворі лінії. Він проявляється у деталях. Його легко впізнати по переважній холодній колірній гамі, металевому глянцю та відсутності звичного декору.

💡 Де використовується стиль хай-тек?

Однією з переваг цього стилю є те, що його можна використовувати для оформлення будинків, квартир, офісів та навіть ресторанів. Також він застосовується у міській архітектурі, наголошуючи на красі промислових будівель.

Стікер-тести