Пошук
Розклад
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ WWW.KOLORIT.UA

Умови використання (далі «Умови») відносяться до всіх, хто має намір використовувати веб-сайт www.kolorit.ua ( “Сайт”). Для того, щоб використовувати Сайт, ви повинні дотримуватися Умов, викладених нижче. Якщо ви не згодні з цими Умовами та Політикою конфіденційності , ви не маєте права використовувати Сайт.

Компанія «Фарби Колорит» залишає за собою право в будь-який час змінювати Умови користування сайтом, його зміст і послуги, згадані на ньому, тому на вас лежить відповідальність за регулярне розгляд Умов. Продовжуючи використовувати Сайт після внесених змін, ви тим самим приймаєте переглянуті Умови.

НЕСАНКЦІОНОВАНЕ ВИКОРИСТАННЯ

Ви не маєте права змінювати, переносити чи продавати будь-яку інформацію, дані, програмні додатки і послуги, які містить цей сайт, а також передавати будь-кому права користування нею. Ви не маєте права використовувати інформацію, яка опублікована на Сайті, неприйнятним, образливим або незаконним способом, наприклад, шляхом відправки небажаної пошти або спам-розсилки третім особам. Забороняється залишати недостовірні персональні дані. Заборонено користуватися Сайтом з метою очорнення імені компанії «Фарби Колорит» або її партнерів.

ДОСТУП ДО І ЗМІСТ ВЕБ-САЙТУ

Компанія «Фарби Колорит» має право обмежувати доступ до послуг, що надаються, або вносити інші зміни в режим роботи сайту. Компанія «Фарби Колорит» має право, але не обов’язок, моніторити всі матеріали, що містяться на сайті, коментувати, переміщати або видаляти будь-який матеріал, який вважатиме образливим або незаконним або іншим чином порушують Умови.

ПРАВА НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ

Сайт охороняється законом про інтелектуальну власність, міжнародними договорами та угодами в області ПІВ. Компанії «Фарби Колорит» належать права на всі назви і символи, пов’язані з продуктами і послугами «Фарби Колорит» на Сайті. Жодним чином вам не дається право на використання торгових знаків, символів, логотипів і т.д., що належать компанії Тіккуріла або третім особам, які розміщені на сайті.

ВИНЯТОК ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Компанія «Фарби Колорит» не несе відповідальності за будь-які порушення або збої роботи сайту.

Викраси Color Sample