Пошук
Розклад
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
Сервіси Фото №1

Колірні палітри

Наші колірні палітри допоможуть підібрати відтінок, що ідеально відповідатиме вашому дизайн-плану, а фільтр за сімейством кольорів полегшить вибір. Також маємо окремі палітри для різних поверхонь і матеріалів.

Підібрати колір
Сервіси Фото №2

Калькулятор витрат фарби

Яка кількість фарби знадобиться для ремонту? Розрахуйте її в 2 шари за допомогою калькулятора Kolorit, враховуючи параметри приміщення, вікон і дверей, витрати матеріалу й тип поверхні. Для зручності використовуйте вкладки для стін, стелі й деталей.

Розрахувати
Три простих кроки для отримання фарби
foto

Cервіси

Консультанти Kolorit підберуть продукт саме під ваші потреби. Вони знають технічні характеристики фарб, особливості їх нанесення та проходять спеціальне навчання, як працювати з матеріалами.

Ви виберете ідеальний відтінок за допомогою колірних палітр та викрасів усіх матеріалів у мережі магазинів офиційного ресейлера Color Studio Tikkurila. На дизайнерських столах ви перевірите, як на нього впливає освітлення.

За необхідності спеціаліст Kolorit приїде на місце ремонту, проведе професійну консультацію, надасть приклади матеріалів та колірні палітри.

foto

Замовлення викрасів

Не впевнені, що вибраний колір буде добре виглядати в приміщенні? Щоб визначитись, замовте сет викрасів та оцініть, як на нього вплине тип вашого приміщення, освітлення та його поєднання з іншими елементами інтер’єру. Замовляйте та забирайте викраси у магазинах офіційних ресейлерів або замовте їх доставку на місце ремонту.

foto

Безкоштовна доставка

При замовленні продукції Kolorit у магазинах офіційних реселерів доставлення може бути здійснене безкоштовно. Детальніше про умови доставки дізнавайтеся у точках продажів або за телефоном гарячої лінії.

Сервіси Фото №5

Школа майстрів Kolorit Academy

Де навчитись професійно наносити лакофарбові матеріали? В Kolorit Academy ви отримаєте висококваліфіковане навчання для роботи з лакофарбовими покриттями. А головне — практичне застосування отриманих знань.

Просто на наших майстер-класах ви навчитесь підбирати, наносити й працювати з фарбою, шпаклівкою, ґрунтовкою та іншими матеріалами. А теоретичні знання підвищать ваш професійний рівень.

Проводять заняття майстри-практики, технологи Kolorit та запрошені спеціалісти. Їх знання й досвід допоможуть вам ще якісніше виконувати замовлення, та отримувати рекомендації від клієнтів. Або ж зробити ідеальний ремонт у власній оселі.Майстер-класи проходять щомісяця по всій території України. Щоб потрапити на навчання, вибирайте майстер-клас у розкладі та надсилайте заявку на участь.

фото 1/7
Сервіси Фото №3
Сервіси Фото №3
Сервіси Фото №3
Сервіси Фото №3
Сервіси Фото №3
Сервіси Фото №3
Сервіси Фото №4

Програма лояльності

Отримуйте додаткові знижки, приємні бонуси, спеціальні умови та постійну підтримку, беручи участь у програмі лояльності Kolorit.

Викраси Color Sample