Пошук
Розклад
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!

Палітра «Ukraine. Home» від
Kolorit та студії дизайну Makhno

Бренд Kolorit спільно зі студією дизайну Makhno провели масштабне дослідження української колористики та розробили авторську палітру інтер'єрних фарб «Ukraine. Home». Найбільш часто використовувані кольори у побуті українців: з давніх часів і до сьогодні. Вони уособлюють український дім, в якому традиції поєднуються з трендами. 40 кольорів, що стали візитною карткою автентичного та сучасного українського інтер'єру, стильного та унікального.

  • Сергій Махно

    Засновник студії дизайну Makhno

    «Українська палітра інтер'єрних фарб — це частина нашого великого шляху, який триватиме роки, а може й цілі життя. Шлях пошуку українського дому. Який він? Що постає у вашій уяві, коли ви чуєте «Український дім»? Радянська квартира чи будинок в селі? Я мрію знайти цю точку опори й дуже до неї близький, адже тепер в українського дому є свій колір».

  • Директор компанії «Фарби Колорит»

    «У питанні якості ми поводимося по-українськи вперто та наполегливо. А наші фарби демонструють стійкість та надійність. Це те, що відрізняє нашу націю у великому світі, а фарби Kolorit у великому світі фарб. Новітні технології допомагають нам виготовляти фарби бездоганної якості. А уважність у спілкуванні зі споживачами дозволяє втілювати їх побажання та створювати житло мрії. Завдяки новій авторській палітрі ремонт полегшується, а мрія стає ближче».

    Ігор Женевський

Колірна палітра «Ukraine. Home» — кольори сучасного українського дому

Нова палітра стає готовим рішенням для дизайн-проєктів та допомогою у створенні унікального інтер'єру з українською айдентикою. Всі кольори ідеально поєднуються та доповнюють одне одного, адже вони підібрані лідером в українському дизайні. А фарби Kolorit ідеально підходять для реалізації ідеї, закладеної в «Ukraine. Home».

Ukraine. Home

Вісім сетів кольорової палітри — цінності, зашиті у наше ДНК

Кожен колір має значення! У це вірили наші предки, в це віримо ми. Але будь-який інтер'єр — це не один колір, а плеяда відтінків, що гармонують одне з одним. А український дім багатогранний: він може бути яскравим та сонячним або ж прохолодним та спокійним. Ми поєднали такі кольори в унікальні сети, кожен з яких являє собою цілісний ансамбль та підкреслює українську самобутність. Знаходьте свій та вибирайте той, що відгукується найкраще.